logz

Welkom bij Zempo

Zaterdag 3 december 2016 waren er weer de halfjaarlijkse graduaties bij judovereniging ZEMPO te Oude Pekela. Dit examen werd afgenomen door de trainers Ronnie Meijer, 4e Dan en Alexander Sulava, 4e Dan.

 

Uitslag halfjaarlijkse graduaties (3 december 2016):

Witteband + gele slip Evi Nijland
  Britt Bakker
  Michel van Greven
  Yoran Fial
  Dinand Jacobsen
  Dean Lich
  Joran v.d. Honing
Witteband + oranje slip Loís van Suntermaartensdijk
Witteband + groene slip Birgit Ots
  Mirte Ots
  Maartje van Woerekom
  Guus Molema
  Emilia v.d. Lubbe
Witteband + blauwe slip Mandy Ganzeveld
Witteband + bruine slip Esmay Ganzeveld
  Rowan Hartog
  Mark Schuitema
  Storm v.d. Lubbe
  Jayden Krol
Gele band Tristan Franzen
  Damian Franzen
  Rafaël Franzen
  Tim Pathuis
Geleband + oranje slip Danique Meijer
  Lieke Ruzius
  Dianne Mensink
Geleband + groene slip Tim Klusenko
Geleband + blauwe slip Mark Pelgrim
Geleband + bruine slip Xander Wiekens
  Davy Sijp
Oranjeband + blauwe slip Jan Wessels
Oranje band Loes Kruize
  Juliët Zhang
  Tycho Sanders
  Sven Ruzius
  Aaron Geertsema
Groene band Remco Slomp
  Charlotte Hoogers
2 juli. Na flink trainen dan nu de beloning, alle judoka's van harte gefeliciteerd met het behalen van hun slip/band. Wie heeft wat behaald staat onder beide foto's.

Uitslag halfjaarlijkse graduaties (2 juli 2016):

Witteband + gele slip Mirte Ots
  Birgit Ots
  Emilia van der Lubbe
  Elvira Dijk
  Guus Molema
Witteband + oranje slip Kim Lemminga
Witteband+groeneslip Davy Sijp
  Rowan Hartog
  Mark Schuitema
  Xander Wiekens
  Esmay Ganzeveld
  Mandy Ganzeveld
Witteband+ blauweslip Jelle de Boer
  Storm van der Lubbe
  Jayden Krol
  Tim Pathuis
Geleband Dianne Mensink
  Lieke Ruzius
  Tim Klusenko
  Danique Meijer
  Iris Eeltink
  Mark Pelgrim
Geleband + blauweslip Loes Kruize
  Tycho Sanders
  Aaron Geertsema
Geleband + bruineslip Sven Ruzius
  Juliët Zhang
Oranjeband+groeneslip Jan Wessels
Oranjeband+bruineslip Roy Ebbinge
Groeneband Jefrrey Mensink
Blauweband Ruben Kugel
  Tom van de Velde
  Jesse Meijer
  Myron Wiehink
  Tim Venema
Bruineband Jos ten Hoorn
  Owen  Wiehink
  Wouter Wieske
  Sander Zuur
  Eline Slomp
Zempo vraagt hulp

 

Judo Instituut Noord en j.v. Zempo pakken prijzen in Slagharen-lees verder

Judoka´s Judo Instituut Noord en Zempo pakken prijzen in Dedemsvaart.--lees verder.

Uitslag halfjaarlijkse graduaties (5 december 2015):

Witteband + gele slip+ een diploma Kim Lemminga
  Noor Roorda
  Davy Sijp
  Thijs Wiekens
  Roan Bonke
  Maartje van Woerekom
  Esmay Ganzeveld
  Mandy Ganzeveld
  Rowan Hartog
Witteband + oranje slip+ een diploma Xander Wiekens
  Jesse Nap
  Jelle de Boer
  Tim Pathuis
  Mark Schuitema
  Iris Eeltink
  Yorn Schreuder
  Mark Pelgrim
Witteband+groeneslip Thobian Kluter
  Jayden Krol
  Margaret Klusenko
  Rafaël Franzen
  Damian Franzen
Witteband+ blauweslip Danique Meijer
  Lieke Ruzius
  Dianne Mensink
  Tim Klusenko
  Tristan Franzen
Geleband+een  diploma Aaron Geertsema
  Tycho Sanders
  Loes Kruize
  Carmen Drok
Geleband+groeneslip Bram Veldwiesch
Geleband + blauweslip Sven Ruzius
  Juliët Zhang
Oranjeband+een diploma Charlotte Hoogers
  Jan Wessels
Oranjeband+groeneslip Tom Veldwiesch
  Renzo Spijker
Oranjeband+blauweslip Remco Slomp
  Gino Niewzwaag
  Jeffrey Mensink
Oranjeband+bruine slip Jens Jagt
Groeneband + een diploma Wout ten Hoorn

 

 

Grote Verbouwingsactie

ALLE HULP is welkom.

Je kunt of gewoon heengaan of Georg even bellen (06-20304616) om mee te helpen (iedereen is van harte welkom om te timmeren, voor hand-en-spandiensten etc.)

 

 

Zaterdag 20 juni 2015 heeft Vincent de 1e DAN behaald.
Van harte gefeliciteerd!
KLIK HIER voor FOTO's ---- ook Jeroen in de Bloemen voor behalen 4e DAN

 

Alexander-Ronnie-Vincent

Zaterdag 13 juni 2015 organiseerde Zempo weer de halfjaarlijkse graduaties in de dojo te Oude Pekela .

45 judoka’s namen deel aan dit evenement. 
Alle judoka's gingen één of meerdere slips omhoog, terwijl andere judoka’s van kleur band wisselden.
Het examen werd afgenomen door Ronnie Meijer en Derk Engberts. Uitslagen vindt u hier.

 

Tweede prijs -12 Tweede prijs -15 Helaas geen prijs, wel goed gejudood.

 

Felicitaties voor Alexander, Derk en Stan voor behalen 1e Dan Alexander Sulava behaalt de 4e DAN. Gefeliciteerd!

.

Districtskampioen 2014 NoordNederland -18-66 kg: Vincent Bes, 5e van Nederland

CLUBKAMPIOENSCHAPPEN
FOTO's

 

Teamwinnaar Nieuwe Pekela 2013

persbericht // grote foto

teamNP2013

 

Districtsprijswinnaars 2013

distr-winn-2013

klik hier voor de downloadfoto's

 

vettecash

 

Robert, Sander en Sander en Alex:

gefeliciteerd met resp. 1e Dan, 1e Dan, 2e Dan en 4e Dandeelexamen

DAN-EXAMEN

A4D-sportievelingen 2012

A4D-groep_2012

 

Districtswinnaars 2012 (hier grote foto)

distr-winnaars

 

Ronnie: gefeliciteerd met het behalen van de 4e Dan

Ronnie-4eDan

 

Op de foto met Ruben Houkes (bokaal v/h/ Noorden)

(meer foto's met Ruben in fotoserie bokaalvhnoorden in blok1)

wk ruben houkes

 

Bartje2011 meegenomen.bartje2011

Districtsprijswinnaars 2011

distr-prijswinnaars-2011

 

OOG-en Clubkampioenen 2010

oog-club-kamp

 

Kampioenteams: mix-10 en dames -15

-10-15teamkampioen

 

Alle a4d sportievelingen

a4d2010


Winnaars districtskampioenschappen 2010

distr-winnaars_2010

 

Clubkampioenen 2009

clubkampioenen-2009 foto1 grotefoto